Jak zaplanować randkę idealną? – gdzie iść, atrakcje na randkę

0
1585

Randki potrafią byś skomplikowane do organizacji, zwłaszcza gdy to my musimy je zaplanować. Kiedy po raz pierwszy wybierasz się na randkę, to nie masz się czego obawiać. Poniżej znajdziesz kilka ciekawych porad, które z pewnością ułatwią Ci zadanie.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jak-zaplanowac-idealna-randke/

Jak zaplanować randkę idealną? Porady na organizację pierwszej randki

Na pierwszą randkę najwięcej par wybiera się zazwyczaj do kawiarni lub do pabu. Jest tak przede wszystkim dlatego, że taki rodzaj randki pozwala rozmowę i lepsze poznanie się. Na pierwszej, a nawet drugiej randce partnerzy lubią porozmawiać, dowiedzieć się ciekawych rzeczy na swój tema. W ten sposób możecie poznać jak druga osoba jest, czy druga osoba jest dla Ciebie interesująca oraz przede wszystkim czy pasujecie do siebie.

Romantyczna randka – gdzie się wybrać

Jeśli rozmowa przy kubku kawy, szklance drinka czy kolacji wam nie odpowiada i wolicie, aby pierwsza randka była bardziej romantyczna, warto jest pomyśleć się o udaniu się do  restauracji. Nie chodzi tu jednak o restaurację fastfoodową, tylko taką, która ma posiada klimat. Dodatkowym atutem będzie wybranie się tam wieczorem. Jeśli restauracja to nadal nie to czego oczekujecie, macie jeszcze kilka opcji. Do nich należą m.in.: 

  • Spacer – jest on zawsze dobrym i romantycznym pomysłem na randkę, dodatkowo jeśli wybierzemy klimatyczne lub piękne miejsce randka może okazać się magiczna.
  • Nietypowe miejsce – do takich miejsc należy np. kolacja w ciemni. Będzie to dla was nie tylko coś co będziecie wspominać latami, ale także niezapomniane doświadczenie. Do wyboru jest również opcja z muzyką na żywo, co nada nuty romantyczności. Kolejną świetną opcją będzie restauracja, która znajduje się na dachu i nazywa się „27th Floor„,. Ciekawą opcją zwłaszcza dla miłośników kotów są kocie restauracje, przed wybraniem tego miejsca najlepiej jednak wiedzieć czy partner bądź partnerka nie mają alergii, ponieważ taka kolacja od przekroczenia samego progu restauracji, będzie koszmarem.

Zobacz też: http://www.ingod.pl/jak-ubrac-sie-na-randke/

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here