Jak wywołać ducha

0
19534

Wiele osób pomimo chęci i deklaracji, nie wie jak wywołać ducha w prawidłowy i odpowiedni do tego sposób, a przede wszystkim taki, który jest uznawany za najbardziej adekwatny pod względem ewentualnej skuteczności. Oczywiście ważne jest również to, jak wywołać ducha lecz jednocześnie zagwarantować aby po sesji z jego udziałem, powrócił on tam skąd przyszedł, co za tym idzie powrócił w optymalne do tego miejsce.

Pewnie, że pojawia się wiele informacji na temat tego jak wywołać ducha, także rytuałów które w tym zakresie mogą zostać zastosowane, jednak większość z nich jest nie tylko nie potwierdzona, lecz przede wszystkim nijak się ma do możliwości skontaktowania się z duchem osoby, jakiej wśród nas już nie ma.

Czy wywoływanie duchów jest niebezpieczne?

Czy wywoływanie duchów, jest czymś niebezpiecznym? Pojawiają się opinie, iż lepiej tego nie robić, a zawsze lawirowanie między światem osób żywych czy też martwym, jest czymś co może się dla nas źle skończyć. Znane są przypadki opamiętania, wspomina się też o tym, iż wywoływanie duchów musi przebiegać w ściśle określony sposób, inaczej zamiast z duszą bliskiej nam osoby lub tej z kim zamierzamy się skontaktować, może pojawić się demon.

Zatem niech nie będzie zaskoczeniem fakt, iż niejednokrotnie odradza się tego typu rytuały, choć trzeba przyznać iż cieszą się one sporym zainteresowaniem czy swoistą popularnością. Jeżeli zatem zastanawiamy się nad tym, jak wywołać ducha to przeanalizujmy również naszą wiedzę na temat całego spirytyzmu a nawet egzorcyzmu.

Jaka jest najpopularniejsza metoda na wywołanie duchów?

Najczęściej spotykaną metodą, na wywoływanie duchów jest co oczywiste tablica Ouija która ma być nijako alfabetem zmarłych w naszych rękach, pozwalającym jednocześnie na swobodne komunikowanie się z nim. Jeżeli już taką posiadamy, to pamiętajmy o kilku ważnych zasadach takich jak :

Odpowiedniej liczbie osób, nigdy nie wywołujmy duchów samodzielnie
Po zapaleniu świec zadbajmy o ogromne skupienie (nie może w tym czasie grać muzyka, lecieć radio czy telewizor)
Podczas wspólnego siedzenia przy stole i tablicy Ouija wszyscy muszą dotykać wskaźnika jaki będzie przesuwał się po alfabecie

wywoływanie ducha

Pytania powinna zadawać wyłącznie jedna osoba

Na samym początku przywołując ducha, podajmy dokładnie jego imię oraz nazwisko (wskaźnik może się w tym czasie, pierwszy raz samodzielnie poruszyć, ewentualnie zapanuje pewnego rodzaju chłód)
Zadajmy pytanie duchowi, skąd przyszedł oraz czy stanowi zagrożenie?
To duch decyduje o tym, czy odpowie na wasze pytania, w żadnym wypadku nie można przesadzić z ich ilością, a na zakończenie całego seansu trzeba go przeprosić za to, iż zakłóciliśmy jego spokój i odesłać go w miejsce z którego do nas przyszedł
Na sam koniec zamknijmy tabliczkę Ouija

Niech tego typu sesja, przebiegnie zawsze właśnie w taki sposób, gdy dojdzie do jakiś niepokojących oraz przerażających sytuacji nigdy nie decydujmy się na dalsze uczestniczenie w tego typu rytuale, oczywiście należy zamknąć tabliczkę Ouija i już z niej nigdy nie korzystać.

Czy istnieje szansa na kontakt z duchem bliskiej nam osoby?

Czy w ten sposób mamy szansę na skontaktowanie się z duchem bliskiej nam osoby? Zapewne niejednokrotnie usłyszymy, iż tabliczka Ouija w odpowiednich rękach rzeczywiście jest czymś, co pozwala nam na komunikację z duchami. Jednak otwarcie portalu między światem żywych a umarłych, do czego ma ona zresztą służyć to dla kogoś nierozważnego czy niedoświadczonego nie lada ryzykowne posunięcie jakie może się dla nas źle skończyć.

duch

Jak wspomniano powyżej, znane są przypadki opętania powstałe w wyniku wywoływania duchów, niekiedy ludzie wariowali a nawet popełniali samobójstwo. Dlatego jeżeli jest to tylko zwykłą zabawa, to lepiej nie zagłębiać się w temat jak wywołać duchy a tym samym sprawić, iż uruchomiona zostanie w tym zakresie nasza swoista podświadomość. Lepiej uwierzyć w to, iż duch bliskiej osoby jest nie tylko w szczęśliwym dla siebie miejscu, lecz w takim z którego nie należy go w żaden sposób przywoływać, nie wolno zakłócać mu przy tym spokoju.

Nie żartujmy również, z przywoływaniem duchów ludzi złych, a więc takich których znamy z dziejów historii jako tyranów, morderców czy nawet osób które mordowały innych. Wywoływanie duchów powinno zawsze pozwolić nam na uzyskanie kontaktu z dobrymi duchami i duszami, złe będą chciały nie tylko wydostać się z jednego świata na drugi, lecz jednocześnie takie przywoływanie duchów może nieść za sobą pewne konsekwencje a nawet skończyć się przykrym doświadczeniem.

[Głosów:120    Średnia:2.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here