Zabieg powiększania pośladków

0
2369

Obfite kształty dolnej połowy ciała, których najsławniejszą posiadaczką jest chyba Kim Kardashian, są marzeniem coraz większej ilości kobiet. Trudno się temu dziwić, bowiem krągłe biodra i obfite pośladki od zarania dziejów wydają się płci przeciwnej szczególnie atrakcyjne.

Dlatego panie coraz częściej narzekają na to, że ich figura zbyt bardzo odbiega od medialnego ideału i zastanawiają się, jak poszerzyć biodra? A tymczasem wszczepienie implantów pośladków czy modelowanie bioder staja się powszechnymi zabiegami medycyny estetycznej.

Większe pośladki

Faktem jest, że za pomocą długotrwałych i forsownych ćwiczeń fizycznych można do pewnego stopnia wzmocnić i rozbudować mięśnie pośladków i bioder. Jednak często spodziewany efekt nie jest zadowalający, a ten mizerny rezultat poprzedzony jest długim okresem bardzo monotonnego wysiłku. Dlatego coraz więcej kobiet wybiera zabiegi modelowania sylwetki.

Silikonowe pośladki

Zabieg wszczepienia silikonowych implantów pośladków nie należy do specjalnie niebezpiecznych czy skomplikowanych, jednak jest operacją inwazyjną, która przeprowadzona może być tylko i wyłącznie w renomowanej klinice przez doświadczonego chirurga. Jedynie wtedy będzie bezpieczna dla pacjentki.

Zabieg polega na wykonaniu nacięć, przez które lekarz wprowadza specjalne implanty, wykonane z bardzo odpornego mechanicznie materiału. W zależności od tego, którą część pupy się modeluje, implanty podnoszą mięśnie, bądź stanowią wypełnienie same w sobie. Ważne, aby zostały przykryte przez warstwę naturalnego tłuszczyku, który pacjentka musi posiadać na pupie jeszcze przed zabiegiem. Jego poziom ocenia lekarz w trakcie badań przed operacją.

Ile kosztują silikonowe pośladki?

W zależności od spodziewanego efektu zabiegu, poziomu jego skomplikowania i oczywiście wybranej kliniki medycyny estetycznej, koszty wszczepienia silikonowych implantów pośladków mogą znacząco się różnić. Oscylują w granicach kilu do 20 tysięcy złotych.

Efekty zabiegu

widać natychmiast po przeprowadzonej operacji, jednak konieczna jest rekonwalescencja, która trwa około miesiąca. Po jej zakończeniu pacjentka ma zauważalnie większe pośladki, pupa jest jędrniejsza, zdecydowanie atrakcyjniejsza. Zabieg, przeprowadzony w uznanej klinice medycyny estetycznej, jest bezpieczny, a powikłania ograniczone do minimum. Odpowiedź na pytanie, jak poszerzyć biodra, jest bowiem prosta: za pomocą zabiegów medycyny estetycznej.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here