Memy o kacu

0
6290

Sobota, która kojarzy się raczej pozytywnie, posiada swoje mroczne oblicze. Każdy pewnie był w sytuacji, kiedy kalendarz wskazywał „dzisiaj piątek”, a więc tłumna ekspedycja ruszyła w stronę wodopojów i miejsc biesiady, a każdy z uśmiechem na ustach i powoli rosnącym obłędem w oczach powtarzał inkantację „ze mną się nie napijesz?”. Dziewczęta stawały się coraz piękniejsze, a Panowie coraz przystojniejsi i w tej idyllicznej opowieści każdy mógłby zacytować popularne już zdanie „Still a better love story than Twilight”, czyli „to nadal lepszy romans niż w Zmierzchu”.

Wieczór, a popołudnio-poranek

Moc, energia, endorfina!

Światła dyskotek i blaty barowe bywają pociągające, dlatego wiele osób co tydzień odprawia rytuały na cześć życia, a następnego dnia po przebudzeniu – rytuały na cześć śmierci. Wszak każdy w barze jest mistrzem komedii, mistrzem podrywu i osobą, której życie pozbawione jest trosk. Nowe znajomości – następna kolejka, szukanie prawdziwej miłości – następna kolejka itd. Któż nigdy nie debatował podniosłym głosem o polityce, w końcu sytuacja naszego kraju dotyczy każdego, a każdy powinien mieć coś do powiedzenia w tej kwestii, zwłaszcza, kiedy nie wie nic o polityce. Kim jesteśmy, skąd zmierzamy, dlaczego jest tak, a nie inaczej oraz kogo to wina? Niejeden nocny filozof stara się wyjaśnić, czym jest Bóg i dlaczego jest w każdym z nas, kiedy przecież nas opuścił.

Między-świat

Następnie przenosimy się do tak zwanego limbo, czyli miejsc, gdzie nie byliśmy, ale stan konta i zapisane adresy transakcji mówią, że jednak byliśmy. Rasowy samiec alfa pokusił się o „sex on the beach”, a od zawsze na zawsze cicha dziewczyna zamówiła 20 kieliszków wódki, czystej – a jakże! Późniejsze czyny mogą być śmiałym podparciem teorii, że ludzie również posiadają funkcję autopilota.

Requiem

Liczne pytania nasuwają się po pobudce, zazwyczaj egzystencjalne – podobne do tych z ubiegłego wieczoru – gdzie jestem, kim jestem, dlaczego taki jestem? Można śmiało powiedzieć, że stan zdrowotny głowy i wątroby odzwierciedla jakość podjętych wcześniej pijackich decyzji. To prosta matematyka, jednak budowa niczym cepa sprawia, że cep się nie psuje.

Lekarstwo?

kac

Istnieją setki sposobów, jednak często bywa tak, że stan zdrowia pozwala jedynie na połknięcie kilku tabletek aspiryny i wzniesienia modlitw, aby zadziałały. W międzyczasie nie zostaje nic innego, jak wzięcie do ręki telefonu i sprawdzenie, czy nie czekają tam jakieś niespodzianki. Jeżeli zachowało się zimną krew i nie napisało „kocham Cię” do wszystkich poprzednich partnerów – impreza się udała! Wtedy ze spokojem można zająć się prokrastynacją, którą ułatwi oglądanie memów, których w internecie jest pełno. Na stronie https://redmik.pl/ znajdziesz memy o kacu, które pozwolą Ci dywagować na temat podjętych przez siebie decyzji.

Memy o kacu od dawna cieszą się popularnością, a poranek/popołudnie po wieczornym wyjściu stanowią pewnego rodzaju spowiedź. Jeżeli Twoja kreatywność powróciła do ciała – możesz samodzielnie stworzyć memy o kacu, aby dać przestrogę innym, którzy i tak Cię nie posłuchają.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here