Medycyna estetyczna – tylko dla celebrytów?

0
2286

Medycyna estetyczna to więcej niż kosmetologia, ale mniej niż chirurgia plastyczna. Wiemy oczywiście, że pomaga nam zachować młody wygląd, skóra pozostaje świetlista i naprężona a usta gładkie i jędrne. Dlaczego więc tak rzadko korzystamy z jej dobrodziejstw? Przede wszystkim mylnie porównujemy pojęcie medycyny estetycznej do chirurgii. Chirurgia drastycznie wpływa na wygląd naszego ciała, niejednokrotnie zupełnie je zmieniając, gdy medycyna estetyczna ma przede wszystkim przywrócić nam to, co z wiekiem tracimy. Medycyna estetyczna jest również, a może przede wszystkim, mniej inwazyjna i dużo bardziej bezpieczna, bazuje na potencjale drzemiącym w naszym własnym organizmie, pobudzając go do działania. Nie wymaga również długiej rekonwalescencji po wykonaniu zabiegu, jak w przypadku ciężkich operacji plastycznych.

Medycyna estetyczna – czy to dla mnie?

Oczywiście, że tak! Medycyna estetyczna ma przede wszystkim poprawić nasze samopoczucie. Niektóre zmiany w naszym wyglądzie, nawet te najbardziej minimalne i mogłoby się wydawać nieznaczące, mogą wpłynąć na znaczne polepszenie naszego funkcjonowania – wzrost pewności siebie i częstszy uśmiech na twarzy.

Pamiętaj jednak o przeciwwskazaniach do wykonywania zabiegów, takich jak palenie papierosów czy częste spożywanie alkoholu, no i oczywiście choroby przewlekłe. Przed podjęciem decyzji, przede wszystkim skonsultuj się z lekarzem!

Co powiedzą inni? Żadna ze mnie celebrytka!

Jeśli myślisz, że medycyna estetyczna jest przede wszystkim dla ludzi sławnych i bogatych – mylisz się! W dobie dzisiejszej dostępności, zabiegi są dosłownie dla każdego! Nie ma nic złego w tym, że chcemy czuć się piękni i młodzi przez całe życie. Jeśli rynek coś nam oferuje, to żal z tego nie skorzystać!

Nie bój się też opinii innych ludzi. Zabiegi jakie oferujemy mają przede wszystkim zadbać o Ciebie i Twój komfort fizyczny i psychiczny. Pamiętaj, że nigdy nie uda Ci się zadowolić wszystkich wokół…ale siebie jak najbardziej tak.

Jakie zabiegi mogę wykonać w UNIDENT UNION Medycyna Estetyczna?

We wrocławskim UNIDENT UNION Medycyna Estetyczna możesz wykonać w pełni profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Sprawnie walczymy o miano najlepszej kliniki medycyny estetycznej nie tylko we Wrocławiu, ale całej Polsce! Nasze spore grono zadowolonych klientów samo za siebie określa, jak blisko jesteśmy spełnienia naszych marzeń.

Sprawdź, który z naszych zabiegów nada się dla Ciebie najbardziej!

Mezoterapia

Mezoterapia ma za zadanie przede wszystkim wprowadzić odpowiednio dobrane składniki odżywcze w wewnętrzne warstwy skóry. W zależności od posiadanej cery i oczekiwanego efektu, dobierane są specjalne preparaty o konkretnym działaniu:

 • Anti-Aging
 • Hydrobalans
 • Hydrolift
 • Mezoterapia lipolityczna i antycellulitowa
 • Mezoterapia wzmacniająca skórę głowy

Nasza klinika posiada ogromną ilość koktajli dla naszych klientów, aż 30 preparatów dla możliwie najlepszego efektu!

Powiększanie ust

Dzięki zastosowaniu nowej generacji produktów Juvéderm® Vycross™ powiększanie ust w naszej klinice UNIDENT UNION da Ci naturalny i niezwykle subtelny efekt!

Używamy jedynie najlepszych preparatów marki Allergan: VOLIFT, VOLLUMA I VOLBELLA a przełomowe połączenie likodainy daje możliwie najlepsze efekty przy minimalnym obrzęku ust po zabiegu! 

Botox

W naszej klinice medycyny estetycznej możesz wykonać wiele zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej:

 • Mezoterapia toksyna botulinową w połączeniu z kwasem hialuronowym
  (dla wygładzenia drobnych zmarszczek skóry twarzy i odpowiedniego nawodnienia)
 • Usuwanie zmarszczek mimicznych i kurzych łapek
 • Delikatne wygładzenie poziomych marszczeń czoła
 • Eye-brow Lift (niechirurgiczny lifting brwi)
 • Usuwanie zmarszczek króliczych u nasady nosa
 • Wyszczuplanie twarzy
 • Usuwanie pionowych zgrubień i innych defektów skóry szyi
 • Uniesienia czubka nosa
 • …I wiele innych!

Karboksyterapia Fenix

Karboksyterapia Fenix to innowacyjny zabieg z wykorzystaniem “cudownego gazu” CO2. Dwutlenek węgla staje się w medycynie estetycznej coraz bardziej popularny i odkrywamy coraz więcej jego zastosowań w tej dziedzinie!

CO2 posiada niezwykle wielokierunkowe działanie:

 • Wspomaga redukcję cellulitu
 • Modeluje sylwetkę
 • Usuwa obrzęki
 • Zmniejsza cienie i worki pod oczami
 • Pobudza skórę do odmładzania
 • Przywraca jędrność

Karboksyterapia osiąga również niesamowite efekty w odwracaniu efektów łysienia, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Fotona 4D

Przy pomocy lasera Fotona 4D pozwalamy na osiągnięcie spektakularnych efektów w polepszeniu jędrności skóry, usunięciu zmarszczek, liftingu brwi oraz wyraźnemu odmłodzeniu twarzy! Pozwala również wymodelować linię żuchwy oraz owal w dolnej części twarzy.

Podjęcie decyzji odnośnie wykonania jakiegokolwiek zabiegu wymaga czasu i przemyśleń. Pamiętaj jednak, że medycyna estetyczna ma wpłynąć pozytywnie na Twoje postrzeganie własnej osoby, nie powinna więc być wykonywana pod przymusem lub ze względu na opinie innych ludzi.

UNIDENT UNIONNajlepsza klinika medycyny estetycznej we Wrocławiu. Profesjonalnie zajmiemy się każdym zadaniem, jakiego się podejmiemy! 🙂 

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here