Dlaczego Chorwacja to najlepszy kierunek na żeglarskie wakacje?

0
1340

Zapaleni żeglarze nie wyobrażają sobie wakacji bez możliwości pływania po otwartym morzu. Liczą na dobrą pogodę, zapierające dech w piersiach widoki i nowe wrażenia. Jaki kierunek obrać, by spędzić swoje wymarzone żeglarskie wakacje? Nawet najbardziej wymagających nie zawiedzie malownicza Chorwacja.

Żegluga po Morzu Śródziemnym – czarter jachtów w Chorwacja

Chorwacja to wymarzone miejsce dla żeglarzy. Nie tylko ze względu na swoje usytuowanie, ale przede wszystkim – z powodu doskonałej oferty turystycznej. W Chorwacji nie ma problemu z wypożyczeniem jachtu, usługa kosztuje niewiele, a łodzie są utrzymane w doskonałym stanie.
Charter jachtów w Chorwacji to usługa na najwyższym poziomie. Wypożyczalnie łodzi inwestują w nowoczesny sprzęt, dbają o regularne przeglądy, oferują łodzie, które zapewniają bezpieczną i wygodną żeglugę. Firmy czarterowe mają w swojej ofercie między innymi jachty żaglowe, łodzie motorowe i katamarany. Nawet małe jachty oferowane przez czarter jachtów Chorwacja wyposażone są w ster strumieniowy, a katamarany w generator prądu i klimatyzację.

Doskonała infrastruktura żeglarska w Chorwacji

Możliwość wypożyczenia zadbanej, nowoczesnej łodzi o nie jedyna zaleta żeglarskich wakacji w Chorwacji. Ten rejon to także nowoczesna infrastruktura żeglarska, którą doceni każdy miłośnik tego typu wypoczynku.
Chorwacja jest świetnie przygotowana na przyjęcie żeglarzy. Mariny są liczne i świetnie wyposażone, porty mieszczą się właściwie w każdej nadmorskiej miejscowości. Firmy czarterowe działają w każdym nadmorskim rejonie kraju. Żegluga jest tu tak popularna, że trudno wyobrazić sobie krajobraz Chorwacji bez charakterystycznych białych żagli.

Dlaczego warto przyjechać na żagle do Chorwacji?

Nowoczesny czarter jachtów, świetna infrastruktura – co jeszcze może zachęcić do wakacji w Chorwacji? Ten region słynie z przyjemnego, ciepłego śródziemnomorskiego klimatu, doskonałej kuchni obfitującej w owoce morza, sery i aromatyczne wina, a także z ciekawej historii.
Na każdym kroku kryją się tutaj interesujące zabytki i dawna architektura. Doskonale zachowały się pozostałości architektoniczne z różnych epok – od starożytności, przez średniowiecze, po czasy nowożytne .

Czarter jachtów w Chorwacji oferuje Agencja Żeglarska Kubryk

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here