Czarter jachtów na Mazurach

0
2061

Wakacje na jachcie to wyjątkowy sposób na udany urlop. Dlaczego warto wybrać Mazury i gdzie szukać najlepszych łodzi?

Nie uznajesz pasywnego wypoczynku? Leżenie plackiem na plaży przez tydzień, to nie wakacje Twoich marzeń? Wybierz coś wyjątkowego, zadbaj o to, by urlop stał się przygodą i zapadł w pamięć na długo. Niezależnie od tego, czy wybierasz się z dziećmi, czy z paczką znajomych, weź pod uwagę wakacje na jachcie.

Idealny klimat na Mazurach

Woda, wiatr, słońce, świeże powietrze i przyroda. Wszystko to znajdziesz na Mazurach. Tam życie płynie spokojniej, tam problemy tracą na znaczeniu. Liczy się tylko kontakt z naturą i obecność Twoich bliskich. Wiele osób boi się polskiej pogody. Aktualnie jednak spotykamy się z wyraźną zmianą klimatu. Właśnie pożegnaliśmy lato, które trwało pół roku. Dzięki takim zjawiskom, rozwój żeglarstwa na Mazurach pędzi do przodu. Warto pomyśleć o przyszłych wakacjach już teraz, bowiem jachty cieszą się coraz większym powodzeniem i klienci  coraz wcześniej dokonują rezerwacji. Niepowtarzalny mazurski krajobraz to doskonałe tło do wakacyjnego wypoczynku, a także mnóstwo atrakcji, z których można korzystać w przypadku gdy pogoda nie sprzyja.

Dlaczego wakacje na jachcie?

Dlatego, że jest to najlepszy sposób na wypoczynek. Zbliżacie się do natury, wszystkie zmartwienia zostawiacie na brzegu i płyniecie w stronę słońca, kołysząc się kojąco na wodzie. Nie ma tu mowy o stagnacji, każdego dnia coś się dzieje, a jednocześnie jest też czas na totalny luz i relaks. Nie jesteście zależni od przewodników, harmonogramów, kiedy macie ochotę jecie, kiedy chcecie odpocząć, kładziecie się, a kiedy zapragniecie przygody, wypływacie na jezioro.

Gdzie wyczarterować jacht?

Na stronie http://czarter4u.pl znajdziesz 5 jednostek, wśród których na pewno tę, która spełnieni wszystkie Twoje oczekiwania. Nasze łódki stacjonują w porcie Giżycko nad jeziorem Kisajno. Jedne są szybkie, inne jeszcze szybsze, ale każda równie bezpieczna. Ilość miejsc noclegowych to 6 pełnowymiarowych koi plus dwie rozkładane, czyli spokojnie pomieszczą do 8 osób. Czarter Mazury zapewnia pełen serwis jachtu na szlaku, a także ubezpieczenie. Wystarczy, że jedna z osób wypożyczających łódź, będzie posiadaczem patentu żeglarza. Pamiętaj aby skompletować załogę, która będzie potrafiła współpracować i stworzyć wyjątkową atmosferę. Wakacyjny wypad będzie wówczas z pewnością udany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here