Zdrowe, lekkie, pożywne – jakie produkty wybieramy w automatach vendingowych?

0
2224

Pracownicy lubią podjadać – cóż może być przyjemniejszego niż smaczny kąsek zjedzony ukradkiem w biurze między jednym a drugim telefonem do klienta? Duża zawartość cukru daje na chwilę „energetycznego kopa”. W biurowcach nie zawsze jest miejsce na stołówkę pracowniczą czy sklepik. Dlatego automaty z przekąskami cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Jak pogodzić chęć chrupania smakołyków z modą na zdrowe odżywianie?

Wrzuć monetę i jedz

Automaty vendingowe to wygodny sposób na zakup smacznej i niedrogiej przekąski, która umili nam dzień pracy. Dużym plusem jest to, że w sporej części maszyn można dokonywać płatności za pomocą kart. Ich przeciwnicy zarzucają, że zazwyczaj wybór produktów w które zaopatrzone są automaty vendingowe ogranicza się do niezdrowych przekąsek, słodyczy i gazowanych napojów. Jednak ich asortyment można zmieniać, dostosowując go do obecnie panujących trendów.

Coraz więcej natury

Polacy coraz śmielej patrzą w kierunku zdrowego jedzenia. Trendy żywieniowe na rok 2019, prezentowane w internecie  pokazują, że w najbliższym czasie wzrośnie liczba osób ograniczających spożycie mięsa na rzecz warzyw i owoców. Ogromną popularnością cieszą się również kiszonki – docenia się ich dobroczynny wpływ na regulację pracy jelit, oraz wsparcie jakie niosą dla układu odpornościowego. Równie ważny jest aspekt etyczny spożywanych posiłków – z roku na rok rośnie ilość świadomych konsumentów, wybierających produkty powstające z poszanowaniem praw zwierząt i środowiska. Chętnie sięgają również po żywność od lokalnych przedsiębiorców.  

Wrzuć monetę i jedz zdrowo – z ebakalland.pl

Warto zadbać o to, aby ten trend miał swoje odbicie również w zaopatrzeniu automatów vendingowych. Bakalland – wiodąca firma na polskim rynku producentów bakalii, oferuje całą linię zdrowych przekąsek. Właściciele, marzący o zaopatrywaniu swoich automatów w zdrową żywność, będą mieli co wybierać, podczas zakupów na stronie ebakalland.pl. Warto tam zajrzeć i  przyjrzeć się nowościom: Hitem, który od niedawna można znaleźć są bez wątpienia: suszona żurawina z sokiem granatu i orzechy laskowe. Atrakcyjne są również prażone ziarna kukurydzy – solone, bądź w miodzie – to świetna alternatywa dla tłustych i niezdrowych chipsów ziemniaczanych. Niesłabnącą popularnością od lat cieszy się mieszanka studencka. Na stronie ebakalland.pl znajdziemy różne jej warianty. Ziarna, orzechy i suszone owoce to prawdziwy zastrzyk witamin i energii dla ciała – warto zadbać o to, aby na fali popularności zdrowego odżywiania zaopatrzenie automatów vendingowych nie pominęło tych smacznych produktów.

Jedzenie z automatów nie musi kojarzyć się z niezdrowymi chipsami i gazowanymi napojami. Firmy produkujące przekąski podążają za trendem na zdrowe odżywianie i oferują klientom pragnącym sprawić sobie małą, chrupiącą przyjemność coraz to nowe i pożywne produkty. Warto brać z nich przykład i dawać klientom maszyn z jedzeniem wybór w tej kwestii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here