Kody dobre na wszystko

0
2083

Zakupy w internecie stają się coraz bardziej popularne. Online kupujemy już wszystko – od ubrań, poprzez sprzęt sportowy aż do żywności i środków czystości. Taki sposób robienia zakupów jest nie tylko łatwy i zdecydowanie szybszy niż tradycyjny, ale również niejednokrotnie o wiele tańszy. Istnieje także kilka sposobów na to, aby znacznie zminimalizować koszty podczas internetowych szaleństw. Poniżej przestawiamy jeden z nich.

Ile kosztują zakupy w internecie?

Wiele osób wręcz zachwyca się tym, że w sieci można kupić wszystko o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych. Ceny pojedynczych produktów są o wiele niższe a dodatkowe promocje pozwalają na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Jednak nic nie jest takie kolorowe, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. W przypadku sklepów internetowych trzeba liczyć się z tym, że będziemy musieli pokryć koszty przesyłki, bądź dowiezienia towaru pod same drzwi mieszkania. Nie ma tutaj jednej zasady – ceny przesyłek są uzależnione od wielkości towaru oraz od konkretnego sklepu, który produkt ten sprzedaje. Można spotkać się również z darmową przesyłką, ale najczęściej jest ona oferowana dopiero przy dokonaniu zakupów za określoną (niekoniecznie niską) kwotę. Okazuje się jednak, że nawet na tego typu „pułapki” znaleziono sposób. Sposobem tym są niewątpliwie kody rabatowe, które obniżają nie tylko koszt towaru, ale również cenę jego dostawy. Takie magiczne kody możemy znaleźć między innymi na stronie dobrekody.pl.

Jakie rodzaje kodów są dostępne?

Podobnie jak w przypadku cen za przesyłkę, tak i w sposobie naliczania kodów rabatowych, nie istnieje jedna reguła, do której stosują się wszyscy. Klient najczęściej może liczyć na rabat w wysokości od kilku do kilkudziesięciu procent na cały asortyment, bądź też tylko na produkty z danej kategorii. Aktywacja takiego bonusu polega na wpisaniu ustalonego ciągu liter i cyfr w odpowiednim miejscu podczas składania zamówienia. Zajmuje to dosłownie chwilkę a może przynieść całkiem spore korzyści. Jakie kody dostępne są na dobrekody.pl?

Rabaty procentowe – są najczęściej występującym rodzajem obniżek. Ich działanie jest bardzo proste – od sumy całego zamówienia, po wpisaniu kodu, odejmuje się odpowiednia kwota będąca jakimś procentem z całości. Przedział tego rodzaju rabatów jest bardzo szeroki. Możemy znaleźć zniżkę 2% ale również 70%.

Konkretna suma – są to rabaty działające na tej zasadzie co procentowe, ale pozwalające na odjęcie konkretnej kwoty od sumy zamówienia. W tym przypadku również możemy spotkać się z bardzo szerokim zakresem rabatów – od kilku złotych do nawet kilkuset przy zrealizowaniu odpowiedniego zamówienia.

Rabaty na koszt przesyłki – dzięki tego rodzaju rabatom możemy znacznie obniżyć a nawet całkowicie zniwelować koszty związane z wysyłką. Oczywiście, tego rodzaju rabaty obejmują tylko tego rodzaju koszty i nie odnoszą się do zamówionych produktów.

Jak widać powyżej, zakupy w internecie mogą być nie tylko szybkie, ale również tanie. Wystarczy tylko wyszukać odpowiedni kod i cieszyć się płynącymi z niego korzyściami Szukanie też nie wymaga poświęcenia zbyt wiele czasu, gdyż dzięki takim stronom jak dobrekody.pl możemy wygodnie przeglądać je w jednym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here