Jak zdobyć chłopaka

0
1854

Każda z dziewczyn marzy o tym, aby w końcu się zakochać i mieć swoją druga połówkę. Ale często zastanawia się, gdzie szukać i jak zdobyć chłopaka, kiedy nikt nie jest zainteresowany, a nie chcemy być przecież same.

W końcu zaczynamy myśleć, że może z nami jest coś nie tak, że jesteśmy brzydkie, bez figury i dlatego to my musimy zdobywać chłopaka, a nie odwrotnie. Wiadomo, że to wszystko będzie zależeć od tego, jak będziemy się zachowywać, wyglądać i czy on też się nami zainteresuje. To nie jest wcale takie trudne, jakby się mogło wydawać, najważniejsze to być sobą, nikogo nie udawać i być szczerą.

To, w jaki sposób go zdobyć, zależy od miejsca, sytuacji i tego, czy znamy tego chłopaka, czy jest dla nas zupełnie obca osobą. Bo przecież może to być chłopak z sąsiedztwa, który nam się podoba od dłuższego czasu, ale wymieniacie tylko krótkie „cześć” i idziecie dalej. A jeśli się temu przyjrzeć dokładniej i wnikliwiej, to przecież można spróbować poznać go bliżej i w jakiś sposób zdobyć. Jak to zrobić? Po pierwsze, najlepiej wiedzieć, kiedy on wychodzi z domu, jakie ma zajęcia pozaszkolne, czy chodzi na przykład grać popołudniami w piłkę, czy inną grę, po prostu musimy znaleźć się dobrym miejscu i czasie.

Oczywiście – przed takim przypadkowym spotkaniem nie zapomnijmy się do niego odpowiednio przygotować. Pomyślicie – co mam na myśli? Chłopak nie spojrzy na dziewczynę, która jest niezadbana, a chcemy przecież, żeby nas zauważył, tak więc trochę przygotowań nie zaszkodzi. Najlepiej otworzyć szafę i znaleźć najfajniejszą i najbardziej kobiecą sukienkę, bądź spódnicę. Nie przebierać się za kogoś innego, bo najgorsze jest, kiedy po prostu nie czujemy się dobrze, w tym co mamy na sobie, tak więc przy wyborze stroju pamiętajmy, aby jednocześnie wyglądał on świetnie i co najważniejsze, żebyśmy się w nim dobrze czuły.

dziewczyny i chłopak

Nie od dziś wiadomo, ze niemalże każdy chłopak jest wzrokowcem, tak więc nie zdziwmy się, że będzie nas obserwował i się przyglądał. Musimy więc wyglądać bardzo dobrze, zróbmy delikatny, ale podkreślający oczy makijaż, ułóżmy nasze włosy, aby nie wyglądały źle i spryskajmy się ulubionymi perfumami. Tak przygotowane możemy wyruszać na podbój chłopaka. Kiedy już uda nam się być w jego pobliżu, możemy wykorzystać parę kobiecych i dobrze sprawdzonych trików, o których faceci – na szczęście – jeszcze nie wiedzą. Albo wiedzą, ale po prostu o tym nie myślą.

Ale po kolei. Od czasu do czasu przeczesuj włosy i je poprawiaj. Rób to delikatnie i zmysłowo i nie tylko wtedy, kiedy on obserwuje. Może o tym wcale nie wiemy, ale kątem oka zaczyna na nas patrzeć. Pomaluj usta szminką. Rób to bardzo powoli i kilka razy przygryź wargi. To bardzo działa na facetów i zaczynamy ich intrygować swoim zachowaniem i tym, co robimy i w jaki sposób. Trzeba też poprawić sukienkę, zapiąć guzik od bluzki, bo przecież się rozpiął, albo przypudrować nosek wyjmując lusterko i się sobie przez chwilę przyglądać.

Takie niby żadne gesty mówią bardzo wiele, a my dzięki nim stajemy się bardziej śmiałe i pewne. I takie też musimy być, bo jeżeli chcemy zdobyć chłopaka, to naszą nieśmiałością zupełnie nic nie wskóramy, a możemy go tylko do siebie zniechęcić. Nie możemy czekać, aż sam do nas podejdzie, zróbmy to pierwsze. No dobrze – spytacie. A co mówić, jak się odezwać? Na początek oczywiście powinnyśmy się przywitać, przedstawić, jeśli widzimy go pierwszy raz.

Zapytać się, czy może miałby ochotę na jakiś napój – nieważne, czy pepsi, kawę, czy piwo. Można dodać, że bardzo niedaleko jest fajne miejsce, gdzie można wypić coś dobrego, a jeżeli chcemy, żeby po jego ciele przeszedł dreszcz – powiedzmy mu to do ucha. To oczywiście żadna tajemnica to co powiemy, ale taka sytuacja na pewno spowoduje, że masa różnych myśli przebiegnie mu przez głowę i na chwilę ją dla nas zatraci.

chłopak

Możemy się przy tym uśmiechnąć, wziąć go delikatnie za rękę trzymając ją przez chwilę i ją puszczając powiedzieć: no chodź, bo nam kawa ucieknie. Można oczywiście całkiem inaczej to wszystko sformułować, powiedzieć, to taki szkic obrazu tego, jak można zdobyć chłopaka, a od nas będzie zależeć, jakimi kolorami ten obraz pokolorujemy i jak będzie wyglądała jego przyszłość.

Pamiętajmy, aby go zdobyć, musimy grać troszkę niedostępną, w żadnym wypadku nie rzucać mu się od razu na szyję, ale też nie pokazywać, że go w ogóle nie obchodzimy. Tak jak wspomniałam na początku, musimy w tym wszystkim być sobą – szczerą, otwartą i pewną siebie. I na pewno wtedy poznamy i zdobędziemy kogoś, przy kim szybciej zabije nam serce.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here