Dowiedz się jak kupować wygodnie bilety komunikacji miejskiej w Zielonej Górze

0
2688

Z komunikacji miejskiej korzysta wiele osób dojeżdżających każdego dnia do pracy, szkoły czy na uczelnię. Warto więc poznać sposoby znacznie ułatwiające zakup biletów uprawniających do przejazdów. Jednym z nich jest zainstalowanie specjalnej aplikacji na telefonie komórkowym – dzięki niej transakcji dokonamy o dowolnej porze, co może uchronić przed mandatem.

Bilety komunikacji miejskiej w Zielonej Górze do kupienia przez telefon

Telefony komórkowe w obecnych czasach nie służą wyłącznie do komunikowania się z innymi, ale pod względem funkcjonalności przypominają niewielkie przenośne komputery osobiste. Z ich pomocą możemy nie tylko przeglądać strony internetowe, ale również kupować bilety w Zielonej Górze oraz innych polskich miastach. Potrzebna jest do tego tylko specjalna aplikacja z podpiętą kartą płatniczą lub zasiloną wirtualną portmonetką.

Później wystarczy tylko wybrać miasto, rodzaj biletu oraz sposób płatności. Bilet automatycznie przypisywany jest do konkretnego numeru telefonu, stąd też nie ma potrzeby drukowania dodatkowych potwierdzeń. W razie kontroli pokazujemy w aplikacji dowód, że bilety w Zielonej Górze uprawniające nas do przejazdu rzeczywiście zostały zakupione.

Dlaczego warto kupować bilety w Zielonej Górze przez telefon?

Posiadanie aplikacji mPay pozwala kupować bilety komunikacji miejskiej w Zielonej Górze o dowolnej porze dnia przez cały tydzień, nawet w niedzielę czy święta, kiedy kioski są nieczynne. Oprócz tego korzystanie z niej umożliwia uniknięcie kolejek i stresu, że nasz autobus odjedzie.

Każda transakcja musi zostać potwierdzona indywidualnym kodem PIN, co gwarantuje bezpieczeństwo przekazanych na konto wirtualnego portfela środków. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a przez to również niezwykle wygodna. Warto więc ją wypróbować i poznać możliwości, jakie daje korzystanie z niej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here