Budowa domu pod klucz

0
1831

Marzenie o budowie domu często podszyte jest lękiem. Bardzo wiele słyszymy o kłopotach i trudnościach, które trzeba pokonać budując dom. Wielu inwestorów uważa, że budowa domu to droga przez mękę. Czy tak jest naprawdę?

Gdzie zamieszkać?

Budowa domu pod klucz to prawdziwe wyzwanie. Musimy zdecydować o tak wielu sprawach, że gdy już uda nam się dobrnąć do etapu wykańczania jesteśmy zmęczeni i sfrustrowani. Wyzwania zaczynają się już od samego początku. Już etap poszukiwania odpowiedniej działki i projektu domu nie jest łatwy. Wybór miejsca, w którym mamy się osiedlić jest kluczowy dla naszego dalszego życia. Tu spędzimy najbliższe lata.

Kolejnym, niezmiernie ważnym wyborem jest projekt domu. Na jaki dom się zdecydować? Zamówić projekt, czy kupić gotowy? To pytania, spędzające sen z powiek inwestorom.

Jak wybudować?

I tu przechodzimy do sedna problemu. Budować systemem gospodarczym, czy zdać się na firmę budowlaną? Jeżeli firma budowlana to jedna, czy do każdego etapu budowy zatrudniać inną?

Pamiętajcie, te wszystkie pytania czekają na odpowiedź jeszcze w momencie, gdy nie wbijemy pierwszej łopaty w grunt. W tym momencie rozważań wydaje się, że budowa domu pod klucz jest zupełnie nierealna. Jeżeli te rozważania są prawdziwe, to jak powstają te piękne, nowe domy, które ciągle spotykamy na osiedlach?

Rozwiązaniem jest powierzenie budowy domu wyspecjalizowanej firmie. Budowa domu pod klucz, przez jedną firmę, która kompleksowo przeprowadzi nas przez cały proces budowy jest wygodnym rozwiązaniem. Espiro property jest firmą, z dużym doświadczeniem, która przeprowadzi nas przez cały proces inwestycyjny, od momentu wybrania idealnego projektu, aż po ukończenie inwestycji. Praca z jedną firmą budowlaną espiroproperty.pl, która przeprowadzi nas przez cały proces budowy da nam możliwość zapanowania nad procesem inwestycyjnym, który często wymyka się spod kontroli, gdy współpracujemy z kilkoma firmami budowlanymi. Firma przejmie na siebie wszystkie obowiązki związane z procesem budowy. Budowa domu w stanie surowym obejmuje wymurowanie ścian, instalację kominów, wylanie schodów wewnętrznych oraz wykonanie więźby dachowej. Stan surowy zamknięty to dodatkowo zamontowane drzwi zewnętrzne i okna. Budowa domu pod klucz to rozprowadzenie instalacji elektrycznych, wodno – kanalizacyjnych, C.O. wylanie posadzek, wykonanie tynków wewnętrznych, ocieplenie poddasza i wykończenie elewacji.

Budowa domu pod klucz nie jest łatwa, ale kto powiedział, że nie jest możliwa. Wystarczy tylko dobry plan, oraz zaufana firma, która pomoże nam przebrnąć przez proces inwestycyjny, pozostawiając nam tylko kontrolowanie kolejnych etapów budowy oraz zamartwianie się o wystrój wnętrza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here