Suplementy dla cukrzyków – bądź zdrowy z Duolife Prosugar!

0
2685

Cukrzyca to przewlekła choroba ogólnoustrojowa, która nieleczona może doprowadzić do uszkodzenia organów wewnętrznych, a nawet śmierci. Jakie suplementy dla cukrzyków warto stosować? Poznaj Duolife Prosugar!

Cukrzyca i powikłania cukrzycowe

Cukrzyca to przewlekła choroba, objawiająca się przede wszystkim hiperglikemią, czyli podwyższoną zawartością cukru we krwi. Choroba ta wynika z nieprawidłowych przemian metabolicznych, jej przyczyną jest niedobór insuliny lub jej wadliwe działanie. Nieleczona cukrzyca może doprowadzić do tzw. powikłań cukrzycowych, w wyniku których może dojść do trwałego uszkodzenia organów wewnętrznych.

Diabetycy, częściej niż ludzie niechorujący na cukrzycę, mają nadciśnienie tętnicze oraz wysoki poziom złego cholesterolu we krwi. Szczególnym zagrożeniem dla diabetyków są choroby układu krążenia, naczyń mózgowych oraz nerek. Warto często kontrolować ciśnienie tętnicze, normy dla młodych osób to ciśnienie krwi poniżej 120/80 mm Hg, a w przypadku starszych poniżej 130/85 – 140/90 mm Hg.

Dobra kontrola cukrzycy to także okresowe kontrole stężenia cholesterolu i lipidów we krwi. Nadmiar złego cholesterolu we krwi oraz podwyższone ciśnienie krwi mogą się przyczynić do rozwoju poważnych zmian chorobowych w naczyniach tętniczych, niewydolności nerek oraz retinopatii. Jak obniżyć poziom cukru i cholesterolu w organizmie? Warto wypróbować suplementy dla cukrzyków, takie jak na przykład Duolife Prosugar.

Suplementy dla cukrzyków – jak obniżyć poziom cukru i cholesterolu w organizmie? Wypróbuj DuoLife ProSugar!

DuoLife ProSugar to w 100% naturalny suplement dietowy, zalecany cukrzykom. Preparat pomaga przywrócić poprawne działanie układu pokarmowego i moczowego, a także wyregulować poziom cukru i „złego” cholesterolu we krwi. DuoLife ProSugar to naturalne źródło witamin, minerałów oraz mikro i makroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Innowacyjna formuła DuoLife ProSugar korzysta z leczniczych właściwości:

·         morwy białej

·         korzenia cykorii podróżnika

·         patagońskich jagód Maqui Berry

·         nasion chia

·         rutwicy

DuoLife ProSugar pomaga w zaburzeniach metabolizmu, przyspiesza spalanie kalorii i przywraca równowagę w organizmie. To jeden z wiodących na rynku preparatów, jeśli chodzi o suplementy dla cukrzyków!

Więcej o DuoLife Prosugar i zaleceniach dietowych dla cukrzyków przeczytasz w artykule:https://it-biznes.com/duolife-prosugar-czyli-suplementy-dla-diabetykow

[Głosów:4    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here