Prosty sposób na sprzedaż każdej nieruchomości

0
5347

Każdy kto chciałby sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość zastanawia się jak stworzyć skuteczne i czytelne ogłoszenie. Oto praktyczny przewodnik o tym jak dodawać ogłoszenia w serwisach ogłoszeń lokalnych.

Pierwszym krokiem jaki należy podjąć przy sprzedaży nieruchomości to wybór miejsca, gdzie chcemy dodać ogłoszenie. Spośród wielu popularnych serwisów ogłoszeniowych, wybierzmy ten, który zapewni nam wysoką jakość usługi, skuteczność i oczywiście brak kosztów dodania ogłoszenia.

Przykładów takich serwisów za pewne jest sporo, jednakże ze względu na popularność wśród użytkowników, przyjrzyjmy się Lento.pl

Lento.pl już ponad 10 lat zaprasza do dodawania ogłoszeń, oferując skuteczność I niezwykłą prostotę w użytkowaniu. Serwis jest bardzo intuicyjny, nowoczesny, a za razem – z poziomu Użytkownika- prosty w obsłudze. Żeby skutecznie się ogłosić na listach serwisu, trzeba przestrzegać kilku podstawowych zasad dotyczących przygotowania ogłoszenia i unikania podstawowych błędów.

“Ogłoszenia to niezwykle mocna reklama, jednakże dodana błędnie, może przynieść odwrotny skutek” – Radzi ekspert ds. sprzedaży internetowej Lento.pl “Lento wyszło naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Obecny formularz dodawania ogłoszeń w prosty sposób pomoże zamieścić poprawne ogłoszenie”

Zdjęcia to podstawa.

W momencie korzystania z serwisów ogłoszeniowych przy sprzedaży nieruchomości, musimy pamiętać o tym , żeby pokazać to, co sprzedajemy. Zdjęcia muszą być najlepszej z możliwych jakości, a ich ilość wystarczająca aby pokazać całą nieruchomość.

Bogaty i rzetelny opis.

Kluczem do sukcesu jest merytoryczny i wyczerpujący opis nieruchomości. Nie koniecznie musimy załączać wszystkie dokumenty jakie posiadamy. Wystarczy jeśli opiszemy sprzedawaną nieruchomość możliwie najlepiej jak potrafimy. Formularz dodawania ogłoszenia pomoże nam uzupełnić treść tak, aby znalazły się tam informacje interesujące dla potencjalnego nabywcy. Pamiętajmy, że brak ważnych faktów może mieć wpływ na zainteresowanie ogłoszeniem.

Klarowność ogłoszenia.

Nie dodawaj ogłoszenia, które będzie referatem – nikt tego nie przeczyta! Jeśli chcesz dodać większą ilość tekstu w opisie, podziel treść na akapity. Warto każdy z akapitów zatytułować – pozwoli to na ominięcie tych fragmentów, którymi użytkownik nie jest zainteresowany, bez pominięcia istotnych części ogłoszenia.

“Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości w szczególności powinno zawierać takie informacje jak cena, metraż, lokalizację” – radzi ekspert Lento.pl. “Są to podstawowe informacje, po których użytkownicy dokonują selekcji ofert na te, które są dla nich interesujące, a które nie.”

Czego unikać przy dodawaniu ogłoszenia?

Oto kilka błędów najczęściej popełnianych przez sprzedających nieruchomość za pośrednictwem serwisów ogłoszeniowych:

  • Ogłoszenie zawiera nieprawdziwe informacje;

  • Ogłoszenie zawiera zbyt mało informacji;

  • Ogłoszenie nie jest czytelne dla odbiorcy;

  • Brak zamieszczonych zdjęć przedmiotu sprzedaży

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here