Praktyczne sprzęty dla matek – co poprawi twój komfort życia

0
2018

Każda z nas to zna – permanentny brak czasu, zmęczenie, zabieganie, mnóstwo obowiązków itd. Warto w takich chwilach zastanowić się nad tym, co mogłoby polepszyć komfort naszego życia. Współczesna technologia i rynek dają nam całe mnóstwo możliwości, od pomocnych aplikacji, urządzeń, jak na przykład zegarek g-shock, po rozmaite sprzęty dedykowane zabieganym osobom.

Każda z nas będąc mamą nie chce zupełnie rezygnować z przyjemności życia. Niestety codzienność z małym człowiekiem u boku potrafi być niezwykle wymagająca. Dlatego warto ułatwiać sobie życie i pozwalać na drobne przyjemności. Niech przyświeca ci zasada – przyjemne z pożytecznym. Zobacz gadżety, które pozwolą ci cieszyć się codziennością i ograniczyć wiele rozterek.

Przenośne krzesełko do karmienia

Ile to razy zdarzyło ci się odmówić znajomym, którzy chcieli wybrać się do restauracji, na piknik itd., jednak ze względów logistycznych okazywało się to znacznie bardziej stresujące niż przyjemne? Z pewnością wiele. A wystarczy tak niewiele, aby ograniczyć kłopotliwość sytuacji. Istnieje bowiem genialny sprzęt, jak krzesełko do karmienia, które można przenosić, poza tym samo w sobie nie przysparza problemów, gdyż waży niewiele, jest małe, można je złożyć i zabrać absolutnie wszędzie ze sobą. To idealny pomysł także dla aktywnych rodziców, którzy lubią zabierać dzieci za sobą wszędzie. Sprawdzi się nie tylko w gościach u bezdzietnych znajomych, lecz także na pikniku w lesie.

Zegarek G-shock – piękne z pożytecznym

Komórka to idealny produkt, lecz gdy masz dziecko i tylko dwie ręce przyda się inny sojusznik codzienności. Zegarek G-shock to pożyteczny i dodatkowo piękny pomocnik twojego życia. Jest to niezwykle wytrzymały zegarek, którego nie musisz ściągać co chwila z nadgarstka. Posiada wiele użytecznych funkcji, z których swobodnie możesz korzystać zamiast z komórki. Poza tym stanowi piękny dodatek dla ciebie. Obecnie zegarek G-shock występuje w całej gamie kolorystycznej, a model możesz dopasować do własnych potrzeb.

A jak zachoruje…

Gdy małe dzieci chorują jest to ogromnie stresujące i dla nas. Martwimy się o nasze maleństwa, a dochodzą do tego dodatkowe lęki, gdyż przyjmowanie leków u dzieci to prawdziwy horror. Dzieci wypluwają lekarstwa i przez to mamy zafundowany dodatkowy stres. Można go zminimalizować, gdy zakupimy smoczek z aplikatorem leków. Jest on tak zaprojektowany, że wewnątrz znajduje się strzykawka – aplikator dla lekarstw. Dziecko albo samo wyssie lek ssąc smoczek, albo można je delikatnie i bezpiecznie zaaplikować aplikatorem.

Kołyska jak za dawnych lat

W domu na co dzień potrzebujesz mieć czas, aby coś ugotować, sprzątnąć, a może po prostu usiąść i poczytać książkę. Przy małym dziecku każda z nas wie, że takie rzeczy często należą do strefy marzeń. Maluchy potrzebują być obok mamy, najchętniej lulane, odłożone do łóżeczka się denerwują. Agnieszka Wiczuk, młoda polska projektantka wyszła naprzeciw potrzebom mam i zaprojektowała multisensoryczną kołyskę Memola, którą możesz zawiesić gdziekolwiek jesteś, nawet na środku salonu. Ona delikatnie się kołysze, jak w ramionach mamy, dodatkowo dziecko cały czas może cię obserwować, więc jest spokojne. Zaprojektowane odpowiednio proste mutlisensoryczne zabawki stymulują i zajmują maluszka, a ty masz chwilę dla siebie. To powrót do przeszłości – tak kiedyś nasze prababki radziły sobie wieszając w chustach na środku kuchni maluszka, bo musiały pracować. Teraz możesz skorzystać z czasu dla siebie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here