Kapsułki z colostrum – naturalne wsparcie organizmu człowieka

0
1908

Zanieczyszczenie środowiska i szybkie tempo życia sprawiają, że ludzki organizm potrzebuje coraz silniejszego wsparcia w postaci suplementów. Wiele osób skarży się na zmęczenie, złe samopoczucie i częste infekcje. Warto wówczas skorzystać z produktów zawierających naturalne składniki. Często polecane są kapsułki z colostrum.

Colostrum bovinum (inaczej siara krowia) – pozytywny wpływ na zdrowie człowieka

Colostrum jest wydzieliną gruczołu mlekowego ssaków, która poprzedza produkcję mleka. Jego wytwarzanie ma miejsce w ostatnim okresie przed porodem i trwa do 72 godzin po nim. Colostrum wpływa na prawidłowe działanie systemu odpornościowego i reguluje funkcjonowanie przewodu pokarmowego. W jego skład wchodzi ponad 250 czynników bioaktywnych. Są to: hormony, immunoglobuliny, laktoferyna, lizozym, rozmaite enzymy i witaminy oraz składniki mineralne. Zawiera również prolinę i polipeptydy (PRP). Naturalne pochodzenie substancji znajdujących się w produkcie odgrywa istotną rolę w ich przyswajaniu przez organizm. Pojawia się pytanie jakie colostrum wybrać? Najbardziej wartościowe colostrum to takie, w którym stężenie substancji bioaktywnych jest najwyższe, czyli pobrane w krótkim czasie po porodzie. Colostrum firmy Genactiv jest pozyskiwane z pierwszego doju, w ciągu pierwszych dwóch godzin laktacji.

Jak colostrum  w kapsułkach wpływa na zdrowie?

Stosując kapsułki z colostrum, można zapewnić sobie prawidłowe funkcjonowanie organizmu i wysoki poziom energii. Składniki colostrum wzmacniają mechanizmy obronne organizmu i wspierają ich rozwój. Dzięki temu częstotliwość infekcji zostaje ograniczona. Bioaktywne substancje zapewniają szybszy powrót do zdrowia w przypadku rekonwalescencji po chorobie. Wpływają korzystnie także na pracę jelit sprzyjając regeneracji błony śluzowej i prawidłowemu rozwojowi flory bakteryjnej. Substancje bioaktywne colostrum krowiego oraz kobiecego są podobne , dlatego Colostrigen w kapsułkach jest rekomendowanym produktem o udowodnionym pozytywnym wpływie na ludzkie zdrowie.  Zachęcamy do zapoznania się z szerszą wiedzą, która pomoże w decyzji, które colostrum wybrać, na stronie Genactiv.eu.

Co decyduje o skuteczności kapsułek Colostrigen?

O tym, że składniki colostrum bovinum mają pozytywny wpływ na ludzki organizm decyduje nie tylko ilość cennych składników, ale także sposób produkcji. Dzięki zaawansowanej technologii procesu liofilizacji, colostrum obecne w kapsułkach Colostrigen odpowiada swoją wartością odżywczą nieprzetworzonej siarze bydlęcej. Proces liofilizacji, czyli suszenia w niskiej temperaturze, przebiega wolniej niż suszenie gorącym powietrzem, ale nie powoduje utraty wartości składników bioaktywnych. Colostrum w kapsułkach Colostrigen jest całkowicie naturalne, niemodyfikowane, bez dodatku innych składników. Działanie produktu Colostrigen zostało potwierdzone w badaniach klinicznych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here