Jak zresetować tablet lenovo

0
3190

Pamiętam czasy, w których jak dziecko oglądałem filmy science fiction, w których bohaterzy na wielkich dotykowych ekranach przesuwając po nich palcem, wyświetlali tajne dane. Było to coś niesamowitego, tajni agenci, wyświetlający olbrzymie i bardzo dokładne mapy, przybliżając i oddalając je dwoma palcami wywoływali we mnie zachwyt. Czekałem i czekałem na czasy, w których każdy z nas będzie mógł spotkać się z taką technologią. Nie sądziłem nawet, że nastąpi to tak szybko.

Najpierw do dyspozycji dostaliśmy telefony komórkowe z pół dotykowymi ekranami, oznaczało to, że być może nie mogliśmy przesuwać danych obiektów, ale na przykład zatwierdzić, lub odrzucić połączenie. To naprawdę było coś imponującego, czekałem tylko na moment, w którym ktoś do mnie zadzwoni, a ja będę mógł skorzystać z tej niesamowitej opcji. Niedługo potem mieliśmy już do dyspozycji telefony kompletnie bez przycisków, wszystkie operacje zatem wykonywaliśmy poprzez dotykowe ekrany.

Być może nie były one jeszcze tak dobrze wykonane, żeby nie sprawiały żadnych problemów, jednak w tamtych czasach to naprawdę było coś. Pisanie wiadomości tekstowych mogło zająć nam trochę czasu, ponieważ dotyk nie zawsze wiedział co mieliśmy na myśli, ale nikomu z nas to tak naprawdę nie przeszkadzało. Kiedy producenci osiągnęli już odpowiednią wiedzę na temat technologii ekranów dotykowych, postęp technologiczny stał się naprawdę szybki.

Nie minęło nawet parę lat i dostaliśmy takie telefony i tablety, z jakimi mamy dzisiaj do czynienia. Dzisiejsze tablety, to tak naprawdę małe komputery. Podzespoły, jakimi dysponują niektóre modele, sprawiają, że niektóre laptopy po prostu mogą im zazdrościć. Świetne jakościowo wykonane wyświetlacze, niesamowite kolory. To sprawia, że podczas oglądania filmu na naszym tablecie, naprawdę możemy być pod wrażeniem. Dodatkowo mamy do dyspozycji naprawdę porządne głośniki, wspaniałe aparaty.

jak zresetować tablet lenovo

Dzisiaj jadąc na wakacje nie musimy zabierać ze sobą całej skrzynki sprzętów elektronicznych. Nie musimy zabierać już ze sobą osobno laptopa do oglądania filmów, czy przeglądania internetu. Nie musimy zabierać aparatu cyfrowego, żeby utrwalać nasze cudowne wakacyjne chwile. Wszystko to posiadamy w jednym, prostym, przenośnym urządzeniu, które możemy ze sobą wziąć dosłownie wszędzie. Kiedy zdecydujemy się na zakup naszego wymarzonego tabletu, po odpowiednim przeszukaniu ofert, musimy już tylko wybrać sklep oferujący najlepszą cenę.

Kiedy już będziemy mieć nasz sprzęt w domu, na pewno przy pierwszym uruchomieniu będziemy zachwyceni tym jak on doskonale, szybko działa. Uruchomienie aplikacji to kwestia milisekund, gry internetowe działające niesamowicie szybko, kompletnie bez żadnych zacięć. Musimy pamiętać jednak, że po dość długim użytkowaniu naszego laptopa, wraz z ilością zdjęć, jakie będziemy posiadać na swoich kartach pamięci nasz tablet może dość znacznie zwolnić. Pamiętajmy, że ilość aplikacji, jakie będziemy posiadali w swoich zasobach, ilość gier, czy właśnie zdjęć, wpływa na szybkość tabletu.

Nie przejmujmy się jednak tym, ponieważ zawsze możemy przywrócić nasz sprzęt do ustawień fabrycznych, odzyskując tym samym jego dawną prędkość. Jeśli zatem zapytamy, jak zresetować tablet lenovo, to odpowiedź jest bardzo prosta. Jednak zacząć powinniśmy od zabezpieczenia naszych plików, które posiadamy już na naszym sprzęcie. Najlepiej będzie, kiedy wykonamy odpowiednią kopię zapasową naszych plików.

tablet lenovo

Musimy bowiem pamiętać, że przywracanie ustawień fabrycznych, sprawi, że nasze pliki zostaną skasowane bezpowrotnie. Resetowanie tabletu lenovo nie różni się za bardzo od resetowania innych urządzeń zaopatrzonych w androida. Żeby to zrobić potrzebujemy dosłownie paru minut. Z ekranu startowego powinniśmy płynnie przejść do zakładki ustawienia. Później wyszukując odpowiedniej rubryki, która nazywa się prywatność, powinniśmy wejść w tę opcję.

Następnie naszym oczom pojawi się napis, z którego dowiemy się, że w tym miejscu możemy przywrócić naszego tabletu do ustawień fabrycznych. Jeśli chcemy więc zresetować nasz sprzęt, powinniśmy skorzystać z tej opcji.

Cały dalszy proces przywracania odbywa się automatycznie, powinniśmy zatem po potwierdzeniu tej opcji, odłożyć naszego tabletu na biurko i odczekać parę minut, w których trakcie nasze pliki zostanę skasowane. Po kilku minutach możemy zacząć cieszyć się ponownym doskonałym działaniem naszych tabletów lenovo. Otrzymujemy bowiem ponownie sprzęt, który będzie działał tak szybko, jak w dniu, w którym zdecydowaliśmy się na jego zakup.

[Głosów:3    Średnia:1.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here