Ile jest w stanie zrobić tynkarz?

0
1479

Stylowa i profesjonalnie wyglądające ściany zewnętrzne i wewnętrzne wymagają pracy odpowiedniego specjalisty. Jako tynkarz z pewnością nieraz się natrudzić, aby sprostać wymaganiom klientów. Do tego Twoja praca może odbywać się często w trudnych warunkach. Czy wszystkie te czynności przekładają się na wysokie zarobki tynkarza? Od czego zależą zarobki osoby będącej na takim stanowisku oraz ile wynosi mediana wynagrodzenia osoby znajdującej się na takim stanowisku? Sprawdźmy to!

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/ile-zarabia-tynkarz-zarobki-na-stanowisku-tynkarza/

Od czego zależą zarobki tynkarza?

W takim zawodzie ceni się przede wszystkim umiejętności, a także doświadczenie. Właśnie to będzie miało wpływ na twoje wynagrodzenie. Twoja praca przekłada się na osiągnięcia oraz wyrobioną renomę. Z pewnością lepiej zarobisz, jeżeli istnieje o tobie lub twojej firmy dobra renoma. Klienci cieszą się pięknym wykonaniem pokoju w, a także ocieplonymi domami. Więcej zarobimy, jeżeli jesteśmy właścicielami firmy budowlanej, niż zwykłymi pracownikami pracującymi na etacie. Własna działalność będzie korzystniejsza finansowa nawet po opłaceniu pracowników oraz dokonaniu wszystkich innych opłat. Na wysokość twojej pensji będzie miał wpływ również poziom zaawansowania projektów, które wykonujesz. Inne stawki czekają tynkarza, który pracuje na budowie drapacza chmur, a inne do specjalisty od prac domowych. Zarobki tynkarza będą różniły się również ze względu na region kraju oraz wielkość ośrodka.

Mediana wynagrodzenia tynkarza

Serwisy branżowe zajmujące się dokładnie badaniami rynku pracowników, podają zarobki dotyczące tynkarza. Okazuje się, w naszym kraju na takim stanowisku jesteśmy w stanie zarobić w Polsce średnio 3730 zł brutto. Jest to jednak mediana, która oznacza, że blisko połowa wszystkich tynkarzy zarabia wynagrodzenie mieszczący się w granicach od 2870 zł do 5100 zł. Pozostała połowa dzieli się na dwie części. Pierwsza ćwierć, czyli 25% zarabia kwoty poniżej 2870 zł, a kolejne ćwierć ma szczęście, ponieważ miesięcznie może cieszyć się wynagrodzeniem wynoszącym ponad 5100 zł. Wszystkie podane wyżej kwoty są podawane w kwocie brutto w rozliczeniu miesięcznym.

Zobacz też: http://www.ingod.pl/ile-jest-w-stanie-zrobic-murarz/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here